Seminář Skutečně zdravá svačinka pro mého školáka v Základní škole M. Alše v Praze

18. 11. 2016
Skutečně zdravá škola

Semináře se zúčastnil také zástupce zřizovatele školy. Maminky se dostavily v hojném počtu a tak měly možnost v průběhu odpoledne nejenom ochutnávat svačinky připravené lektorkami Andreou Hruškovou a Radkou Hazuchovou, ale také dozvědět se vše potřebné, co by ve svačině do školy chybět nemělo, jak svačinku připravit, jaké vhodné suroviny nakoupit a  které vhodné pomocníky pro přípravu svačin použít. 

Pokud máte zájem uspořádat tento seminář ve vaší škole, kontaktujte prosím Andreu Hruškovou na andrea@skutecnezdravaskola.cz

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací