Seminář pro kuchařky v Telči ve spolupráci s místní akční skupinou

22. 5. 2017
Skutečně zdravá škola

Na seminář zavítali i starosta Telče a Staré říše. Seminář vedla Martina Wilczkeová, koordinátorka programu na Vysočině. Ochutnávku zajistila Olga Chlápková, lektorka Skutečně zdravé školy. 

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací