Prosincová blogerská soutěž má dva vítěze

6. 1. 2020
Skutečně zdravá škola

Z rukodělných vánočních příběhů našich škol a školiček bylo opravdu těžké vybírat. Některé jsme „odměnili“ zveřejněním na facebookových stránkách Skutečně zdravé školy.

Za srdce nás chytly i dva pozdně příchozí: Školní vánoční jarmark Základní a mateřské školy v Lukavicích a zimní, vánočně slunovratová slavnost Lesního klubu Lesokruh z Třebechovic pod Orebem.

Stávají se vítězi prosincové blogerské soutěže.

Děkujeme všem šikulům z řad dětí, pedagogům, kuchařkám a rodičům, kteří se na báječných vánočních školních akcích po celé republice podíleli!

Odměna vítězům tentokrát putuje od společnosti Lidl Česká republika, děkujeme za podporu.