Promítání filmu Na obranu jídla

22. 9. 2017
Skutečně zdravá škola

Film byl promítnut v rámci cyklu promítání nejlepších oceněných filmů Life Sciences Film Festivalu, které velmi poutavě a srozumitelně shrnují současné vědecké poznatky o zdraví, výživě, mikrobiologii a nabízí vhled do dalších podstatných souvislostí udržitelného způsobu života.

Americký film Na obranu jídla, který byl natočen podle stejnojmenného bestselleru Michaela Pollana (Dilema všežravce, Botanika touhy) hledá odpověď na zdánlivě jednoduchou otázku: Co jíst, abychom byli zdraví? A proč by vlastně mělo něco tak samozřejmého jako jídlo potřebovat obranu?

Hostem večera byla MUDr. Kateřina Cajthamlová. 

Promítání filmu Na obranu jídla  1Promítání filmu Na obranu jídla  1Promítání filmu Na obranu jídla  1Promítání filmu Na obranu jídla  1Promítání filmu Na obranu jídla  1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací