Představujeme program Skutečně zdravý dodavatel

26. 1. 2016

Každý výrobce, farmář nebo distributor, který bude schopen plnit náročná kritéria programu Skutečně zdravá škola v oblasti Kvalita jídla a místo jeho původu, se může do programu zapojit. Na web stránce Skutečně zdravá škola najdete mapu dosud prověřených Skutečně zdravých dodavatelů. Ulehčíme tak náročnou práci vedoucím školních jídelen při vyhledávání místních dodavatelů.

Zatím jsme spolupráci dohodli s prvními dodavateli, další budou přibývat průběžně, jak se nám je bude dařit prověřovat.

Prvním Skutečně zdravým dodavatelem je společnost MK Fruit ze Šumperka. MK Fruit je velkoobchodník s českým ovocem a zeleninou a je připraven zásobovat také vaší školu, zejména pokud má sídlo na Moravě. V současné době zaváží ovoce a zeleninu již do více než 300 škol na Moravě.  

Dalším Skutečně zdravým dodavatelem je obchodní společnost PRO-BIO, přední český výrobce a distributor biopotravin. Nabízí školním jídelnám po celé České republice především obiloviny, luštěniny, mouky, krupice, oleje, sladidla, koření, čaje a směsi na přípravu chutných pokrmů, vše vlastní výroby a v „BIO“ kvalitě.

Zatím třetím Skutečně zdravým dodavatelem je Koláčkova pekárna, která peče vynikající žitné pečivo a je schopná jej zavážet do školních jídelen v okrese Jablonec a v krajích Libereckém, Středočeském a v Praze.

Máte tip na dodavatele nebo jste sami dodavatelem kvalitních potravin, které by byly zajímavé pro školní jídelny? Pošlete nám ho na karolina@skutecnezdravaskola.cz.

Prohlášení: Nabízené výrobky splňují nároky na kvalitu, které si Skutečně zdravá škola stanovila. Z propagace a prodeje těchto výrobků neplynou spolku Skutečně zdravá škola žádné finanční prostředky ani výhody.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací