Pozvánka na seminář Chov zvířat ve škole i za školou

20. 9. 2017
Skutečně zdravá škola

Cílem semináře je informovat nejen pedagogy, ale i ředitele škol či vedoucí středisek, případně i pracovníky pečující o provoz školských zařízení o problematice chovů zvířat.

Budeme hovořit nejen o metodikách práce se zvířaty, o budování chovných zařízení, ale také o legislativě chovů zvířat, veterinárních zásadách a pravidlech ochrany přírody v souvislosti s výběrem vhodných druhů zvířat pro chovy ve školských zařízeních.

Navštívíme také vzorové pracoviště – nově rekonstruovanou přírodovědnou stanici Kamenačky v Brně-Židenicích, která se chovy zvířat a pedagogickou činností zabývá již 40 let.

Podrobná pozvánka zde. 

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací