Otevřená zahrada v Brně nabízí zahradnické dílny pro děti z mateřských škol

8. 4. 2016
Skutečně zdravá škola

V Otevřené zahradě nabízíme zdarma pilotáže zahradnickým programů na témata: zdravá kuchyněbylinkyvčely zemědělství hrou. Programy se konají v centru Brna v areálu Otevřená zahrada Nadace Partnerství.

Více informací zde, přehled dalších programů zde

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací