Oslavy Dne Země v Horním Maršově

25. 4. 2017
Skutečně zdravá škola

Akci pořádalo ekologické středisko SEVER ve spolupráci se ZŠ Horní Maršov a Hnutím Brontosaurus.

,,Region na talíři“ tak znělo téma letošních oslav. Se Skutečně zdravou školou jsme návštěvníkům představili nejen náš program, ale i příklady zdravých svačinek.

Atmosféra setkání byla úžasná, zájem rodičů o problematiku školního stravování přinesla spoustu zajímavých podnětů pro budoucí spolupráci s několika školami. Stánek Skutečně zdravé školy měla na starost koordinátorka Zdeňka Trummová. 

Více fotografií z akce si můžete prohlédnout zde

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací