Nová vzdělávací farma pro školy ze Zlínského kraje

10. 8. 2017
Skutečně zdravá škola

Farma Horní konec je malá venkovská farma dvou mladých nadšenců nacházející se na úpatí Hostýnských vrchů při okraji Kelečské pahorkatiny v malé vesničce Police, 7 km od Valašského Meziříčí, začala vznikat pomalu v roce 2016 chovem masného skotu a dvou koz - Lízy a Míši. Později se přidaly i černé východofríské ovečky Kiki a Maki, dva poníci Míša a Zef a stádo koz i krav se poměrně rychle rozrostlo. A jelikož se o tyto radosti rádi podělíme, pořádáme exkurze, zážitkové programy i praktickou environmentální výchovu pro školky, školy i širokou veřejnost.

Děti si na farmě mohou prohlédnout a nakrmit zvířátka, projet se na ponících, případně si zkusit být "farmářem na vlastní kůži". V současné době se pracuje na vybudování minimlékárny s nabídkou kozího mléka a mléčných výrobků z vlastní produkce zahrnující sýry, syrovátku, kefír, jogurt i tvaroh.

Webové stránky: www.farmahornikonec.cz

Detailní popis a nabídka zde

Nová vzdělávací farma pro školy ze Zlínského kraje 1Nová vzdělávací farma pro školy ze Zlínského kraje 1Nová vzdělávací farma pro školy ze Zlínského kraje 1Nová vzdělávací farma pro školy ze Zlínského kraje 1Nová vzdělávací farma pro školy ze Zlínského kraje 1Nová vzdělávací farma pro školy ze Zlínského kraje 1Nová vzdělávací farma pro školy ze Zlínského kraje 1Nová vzdělávací farma pro školy ze Zlínského kraje 1Nová vzdělávací farma pro školy ze Zlínského kraje 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací