Nová příručka „Dodavatelé lokálních potravin pro pražské školy“

12. 1. 2018
Skutečně zdravá škola

Díky grantu od Hlavního města Praha jsme vytvořili příručku "Dodavatelé lokálních potravin pro pražské školy", která pomůže školním jídelnám v Praze a Středočeském kraji vyhledat a navázat spolupráci s farmáři a výrobci z regionu.

Vedoucím školních jídelen škol zapojených do programu Skutečně zdravá škola příručka zásadně usnadní práci při plnění kritérií programu. 

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací