Návod pro rodiče, jak postupovat při jednání se školou s cílem zlepšení školního stravování

9. 4. 2015
Tom Václavík

„Poměrně často se na nás obrací rodiče a chtějí poradit, jak mají postupovat, když nejsou spokojeni se stravováním ve školní jídelně. Právě proto vznikl tento materiál. Byl sepsán na základě zkušeností aktivních rodičů, kteří se rozhodli přispět ke změně, kterou sami požadovali. Jsem přesvědčen o tom, že zdraví dětí je v prvé radě naše odpovědnost, a právě proto bychom to měli být my, rodiče našich dětí, kteří budou ve spolupráci se školami, zřizovateli a zodpovědnými institucemi prosazovat pozitivní změny ve školních jídelnách. Ať je Vám tento materiál dobrým pomocníkem.“

Bohuslav Sedláček,
předseda občanské iniciativy Skutečně zdravá škola

Materiál ke stažení zde

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací