Mateřská škola Pardubice - Polabiny, Brožíkova 450 blogerem měsíce května

12. 6. 2017
Skutečně zdravá škola

Mateřská škola Polabiny byla v května na svém školním blogu opravdu aktivní, podívejte se na jejich příspěvky:

Jako poděkování jim posíláme dárek v podobě kvalitní české biokosmetiky od společnosti Nobilis Tilia

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací