Kulatý stůl v ZŠ Kněžice

26. 6. 2017
Skutečně zdravá škola

ZŠ Kněžice je zapojená do programu Skutečně zdravá škola a aktivita týmu ve škole je opravdu nevídaná. Paní ředitelka jako hnací motor, skvělé paní učitelky, nová vedoucí školní jídelny - všichni jsou zajedno, že kvalitní školní stravování a výuka o jídle na půdě jejich školy je na pořadu dne a stojí za to se mu věnovat.  

V debatě ohledně plnění kritérií programu SZŠ školu podpořil  i přítomný starosta a místostarostka obce,  podporu v prvních krocích pro realizaci plánů se školní zahradou slíbila i koordinátorka MAP. Velmi mě potěšila přítomnost zástupce rodičů a také nové paní vedoucí školní jídelny. Čerstvost, lokálnost potravin, množství soli v dětských pokrmech jí lhostejné není.  Zkrátka konstruktivní diskuse směřující k výsledkům v podobě zisku certifikátu, ale hlavně - spokojených dětských strávníků. A  ti moc dobře vědí, že jablíčko, které mají dnes po obědě ke svačině, je ze sadu "od vedle " ze Žlunic a  už nyní se těší na podzimní návštěvu nedaleké farmy Košík.

Karolina Kallmünzerová, manažerka programu

Kulatý stůl v ZŠ Kněžice 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací