Konference skutečně zdravá škola "vyprodala" sál pražského magistrátu

15. 10. 2015

Jelikož Velký zasedací sál zastupitelstva hlavního města Prahy, kde konference proběhne, pojme "jen" 300 osob, musela být dnes registrace ukončena. 

Na konferenci se přihlásili pedagogové, zřizovatelé škol, pracovníci školních kuchyní, rodiče a další zájemci z celé České republiky. "Takový zájem nás nesmírně těší a zavazuje. Děláme vše pro to, aby účastníci konference byli maximálně spokojeni", říká Bohuslav Sedláček, spoluzakladatel iniciativy Skutečně zdravá škola. 

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací