Inspirace z pilotních škol programu Skutečně zdravá škola

18. 5. 2015

Určitě inspirativní je aktivita Základní školy ze Školní ulice ve Vrchlabí, kde školní koordinátorka programu Alena Sůvová s žáky připravila tuto informační nástěnku, kde umístila také zdravé recepty od žáků.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací