Jak dopadne dietní stravování ve školních jídelnách?

3. 7. 2015

Sdílíme kritiku nekvalitně připravené vyhlášky, která bohužel komplikuje zavedenou praxi a může mít za následek, že většina škol přestane od září poskytovat dietní stravování. Též nás velmi znepokojuje arogantní chování některých ministerských úředníků, kteří naprosto přehlížejí připomínky odborné veřejnosti.

Domníváme se, že by se ministerstva školství a zdravotnictví mělo konečně začít pečlivě zabývat podstatnými záležitostmi, jako je aktualizace výživových doporučení a praktickými kroky, které povedou ke zlepšení kvality školního stravování. Navíc by tak měla činit transparentně, demokraticky a ve spolupráci s odbornou veřejností.

Otevřený dopis Asociace společného stravování

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací