Inspirace z pilotních škol programu Skutečně zdravá škola

26. 5. 2015

Paní Křtěnská svoje povolání bezpochyby miluje, jak dokazují skvělé pokrmy v její jídleně a její spokojení strávníci. Je neuvěřitelně aktivní, nedávno například propagovala méně známé potraviny v Týdnu nových chutí. O její školní jídelně také nedávno vyšel článek v Učitelských novinách. A inspiraci hledejte také na web stránce školní jídelny

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací