Inspirace z pilotních škol programu Skutečně zdravá škola

26. 5. 2015

Pod vedením kuchaře Radima Procházky děti připravily Listy salátů se zálivkou vinegrette, Ředkvičkové tzatziki a Smažený květák. Přitom si vyzkoušeli čištění a krájení zeleniny, rozbíjení vajec, obalování, smažení, tvoření emulze a zašlehávání. Fotografie najdete zde

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací