Inspirace z pilotních škol programu Skutečně zdravá škola

26. 5. 2015

Paní ředitelka školy Dana Veselá je neuvěřitelné akční dáma. Pro své žáky a děti mateřské školy chce zajistit krásnou přírodní zahradu, kde by se mohli učit pěstovat bylinky a zeleninu. Oslovila proto společnost Siemens, která v obci provozuje svůj závod, zda by uvolnila dobrovolníky k pomoci na zahradě. V pátek 15. května se na zahradě školy sešlo na 40 dobrovolníků z řad pracovníků společnosti Siemens, rodičů a pedagogů školy. Prohlédněte si obrázky ve fotogalerii, které ukazují, co se jim podařilo za jediný den vytvořit

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací