Informační seminář o Skutečně zdravé škole ve Znojmě

22. 1. 2018
Skutečně zdravá škola

Inforamční seminář včetně ochutnávky se uskutečnil díky podpoře Místní akční skupiny Znojemské vinařství

Hostem semináře byl pan ředitel ze ZŠ a MŠ Višňové, Mgr. Jiří Beran, který mluvil o tom, proč vstoupil do programu SZŠ a jaké změny se nyní odehrávají v jejich školní jídelně. Několik znojemských škol projevilo zájem o praktické školení pro kuchařky.

Zástupci z MAS Znojemské vinařství se vyjádřili, že by rádi uhradili náklady na tato školení. V současné době se domlouvají možné termíny a místo pro konání těchto školení.

Za Skutečně zdravou školu seminářem provázely lektorky Dagmar Sedlářová a Andrea Hrušková. 

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací