Food revolution day 2017

11. 5. 2017
Skutečně zdravá škola

Skutečně zdravá škola oslavuje dobré jídlo

spolu s Jamie Oliverem

Stejně jako v loňském roce doporučujeme školám, aby se zapojili do akce britského kuchaře a aktivisty Jamieho Olivera s názvem Food revolution day. V letošním roce je Jamieho aktivita namířená proti klamné  reklamě potravin pro děti.

Pokud se chcete do akci s vaší školou zapojit, doporučujeme vám navštívit stránku školy vaření Chef parade, která přeložila recepty a další materiály kampaně. 

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací