Festival Země na talíři představí osm filmů - zdarma a online

18. 1. 2018
Skutečně zdravá škola

Vloni se během prvního ročníku ukázalo, jak málo veřejnost ví. Diváci byli šokování, jak to ve skutečnosti chodí v potravinářském průmyslu a zemědělství.

Zdarma, z pohodlí domova, si můžete přehrát 8 filmů o tom, jak a za jakou cenu se vyrábějí běžné potraviny, jak nás ovlivňují klimatické změny, jak vlády rozprodávají půdu, jak manipulují s informacemi, farmáři i spotřebiteli, jak je třeba chránit genetickou rozmanitost plodin, jak je to s jedy v životním prostředí a potravinách.

Sledujte na http://www.jimejinak.cz/festival

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací