DSO Mariánskolázeňsko podporuje vzdělávání - a Skutečně zdravá škola byla v Lázních Kynžvart opět u toho

14. 2. 2018
Skutečně zdravá škola

Přínosný - účast  potvrdili zástupci  osmi škol a o téma Zdravé svačinky a regionální potraviny byl velký zájem. Při  setkáních ve školních jídelnách nad tématem jídla stále naléhavěji vyvstává potřeba podpory kuchařek vedením školy, potřeba respektu jejich práce pedagogy a žáky a také potřeba možnosti se profesně dovzdělávat. I proto se těšíme se na další tematická setkávání, sdílení zkušeností a předávání vědomostí a  dovedností. Nejen s kuchařkami, ale také s pedagogy a řediteli škol.

Jste srdečně zváni! Tým lektorů Skutečně zdravé školy

DSO Mariánskolázeňsko podporuje vzdělávání - a Skutečně zdravá škola byla v Lázních Kynžvart opět u toho 1DSO Mariánskolázeňsko podporuje vzdělávání - a Skutečně zdravá škola byla v Lázních Kynžvart opět u toho 1DSO Mariánskolázeňsko podporuje vzdělávání - a Skutečně zdravá škola byla v Lázních Kynžvart opět u toho 1DSO Mariánskolázeňsko podporuje vzdělávání - a Skutečně zdravá škola byla v Lázních Kynžvart opět u toho 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací