Děti na králičí farmě Kočárových v Ratibořicích

21. 10. 2017
Skutečně zdravá škola

Na farmě se během tří dnů vystřídali děti a žáci z MŠ Kometka, Brno, ZŠ Hudcova, Brno a ZŠ Tyršova, Kuřim. Děti byly návštěvou nadšené, stejně tak pan farmář, Jiří Kočár. Vypovídají o tom jeho vlastní slova: 

"Chci Vám poděkovat za naplánované exkurze, o takovém počasí jsem v říjnu ani nesnil. Byly to krásné chvíle nejen pro děti, ale i pro mě. Nedá mi to abych se s Vámi nepodělil o zážitek s prvňáčkem, který nechtěl odejít od králíků, chytl mě kolem pasu a říkal abych paní učitelku ještě přemluvil a nemuseli už jít.Pochopil jsem že to je na práci učitele dětí nejkrásnější .Nechápal jsem kde berou tu trpělivost při práci s tolika malými dětmi.Ale ta bezprostřednost s jakou děti jednají je nádherná a člověk v ní může najít smysl své práce. Pokud mi to zdraví dovolí, přes zimu  vybudujeme  místnost pro návštěvy a připravíme se na příští rok.Takové štěstí na počasí jako letos bychom už asi neměli."

Farma Jiří Kočára je také zařazena mezi Skutečně zdravé dodavatele v programu Skutečně zdravá škola. Znamená to, že školní jídelny si z farmy mohou objednávat králičí maso. 

Děti na králičí farmě Kočárových v Ratibořicích 1Děti na králičí farmě Kočárových v Ratibořicích 1Děti na králičí farmě Kočárových v Ratibořicích 1Děti na králičí farmě Kočárových v Ratibořicích 1Děti na králičí farmě Kočárových v Ratibořicích 1Děti na králičí farmě Kočárových v Ratibořicích 1Děti na králičí farmě Kočárových v Ratibořicích 1Děti na králičí farmě Kočárových v Ratibořicích 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací