Cyklus praktických seminářů pro pracovníky školních kuchyní na Lounsku odstartoval v ZŠ Přemyslovců

8. 2. 2018
Skutečně zdravá škola

Účast zástupců sedmi škol a školek potvrdila zájem a ochotu kuchařek se profesně dovzdělávat a proto i další témata, která budou prakticky vyzkoušena  na navazujících školeních, vycházejí z jejich přání a požadavků. Úspěšné celodenní školení završila závěrečná degustace pokrmů, na kterou byli pozváni ředitelé škol.

Děkujeme paní ing.Haně  Hlouchové z MŠ Fügnerova za skvělou organizaci a ing. Tomášovi Kočí z MAP Louny za možnost tato školení uspořádat.

Cyklus praktických seminářů pro pracovníky školních kuchyní na Lounsku odstartoval v ZŠ Přemyslovců 1Cyklus praktických seminářů pro pracovníky školních kuchyní na Lounsku odstartoval v ZŠ Přemyslovců 1Cyklus praktických seminářů pro pracovníky školních kuchyní na Lounsku odstartoval v ZŠ Přemyslovců 1Cyklus praktických seminářů pro pracovníky školních kuchyní na Lounsku odstartoval v ZŠ Přemyslovců 1Cyklus praktických seminářů pro pracovníky školních kuchyní na Lounsku odstartoval v ZŠ Přemyslovců 1Cyklus praktických seminářů pro pracovníky školních kuchyní na Lounsku odstartoval v ZŠ Přemyslovců 1Cyklus praktických seminářů pro pracovníky školních kuchyní na Lounsku odstartoval v ZŠ Přemyslovců 1Cyklus praktických seminářů pro pracovníky školních kuchyní na Lounsku odstartoval v ZŠ Přemyslovců 1Cyklus praktických seminářů pro pracovníky školních kuchyní na Lounsku odstartoval v ZŠ Přemyslovců 1Cyklus praktických seminářů pro pracovníky školních kuchyní na Lounsku odstartoval v ZŠ Přemyslovců 1Cyklus praktických seminářů pro pracovníky školních kuchyní na Lounsku odstartoval v ZŠ Přemyslovců 1Cyklus praktických seminářů pro pracovníky školních kuchyní na Lounsku odstartoval v ZŠ Přemyslovců 1Cyklus praktických seminářů pro pracovníky školních kuchyní na Lounsku odstartoval v ZŠ Přemyslovců 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací