Blogerem měsíce září je Mateřská škola Louny Fügnerova

6. 10. 2020
Skutečně zdravá škola

Blogerem měsíce září se stává Mateřská škola Louny, Fügnerova. Takovou smršť zajímavých zpráv ze školky jsme ještě neviděli, přesvědčte se sami: 

MŠ Louny z Fügnerovi ulice je stříbrná skutečně zdravá škola a skvělý príklad dobré praxe. Moc děkujeme za úžasné příspěvky na blogu a jako odměnu posíláme chutné novinky od společnosti Ovocňák - sušené ovocné bonbóny. 

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací