Blogerem měsíce dubna je Školička Kamarád z Nového Veselí

12. 5. 2017
Skutečně zdravá škola

Paní učitelky ze Školičky Kamarád jsou při psaní článků opravdu pilné a slouží tak jako skvělá inspirace pro všechbny. Podívejte se, o co všechno se s námi stihli během dubna podělit:

Jako poděkování posíláme do Školičky dárkový balíček ručně vyráběných přírodních mýdel s kozí syrovátkou, připravená z prvotních surovin - kvalitních rostlinných olejů a másel. Některá mýdla jsou doplněna extrakty z léčivých rostlin, kořením, esenciálními oleji, kosmetickými jíly, medem, ovesnými vločkami, apod. Mýdla neobsahují ropné produkty, syntetická pěnidla, konzervanty, barviva, parfémy. Jsou šetrná k pokožce i přírodě, biologicky odbouratelná. Mýdla vyrábí ve své minimýdlárně Radka Ondrušková, naše koordinátorka v Libereckém kraji. Do oceněné školky posílá mýdlo měsíčkové, heřmánkové a mýdlo s ovesnými vločkami.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací