Blogerem měsíce června se stala Základní škola Ladova Litoměřice

25. 8. 2017
Skutečně zdravá škola

V červnu jste byli na svých školních blozích opravdu pilní, děkujeme vám za to. Skvělé příspěvky vložily zejména Základní škola Waldorfská Pardubice, Školička Kamarád Nové Veselí, Základní škola Dubá, Základní škola a mateřská škola Tři Sekery a mnohé další. 

Jako vítěze jsme nakonec vybrali Základní školu Ladova v Litoměřicích. Jako odměnu získává skvělé olivové oleje od společnosti Lozano-Červenka, www.lozanocervenka.cz 

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací