Bloger měsíce října - skvělá úroda!

13. 11. 2017
Skutečně zdravá škola

V záplavě skvělých příspěvků jsme opravdu dlouho váhali, koho vybrat jako vítěze. Tou špatnou zprávou je, že jsme nemohli odměnit všechny školy, které by si to zasloužily. Přesto vám děkujeme, jste skvělí.

Tou dobrou zprávou je, že díky vstřícnosti partnera soutěže v říjnu, společnosti Country Life - skutečně zdravého dodavatele - jsme mohli ocenit dva vítěze, kteří dostanou balíček dobrot. 

Výherci za měsíc říjen se stávají:

  1. Mateřská škola Boskovice -  za své příspěvky, které příkladně dokumentují, jak postupují programem a plní kriteria
  2. ZŠ a MŠ Zwirki i Wigury Těrlicko - farmářský den se zde opravdu povedl!

A speciální dárek ve formě sušených fiků od společnosti Lozano Červenka - skutečně zdravý dodavatel - posíláme do Mateřské školy Duběnka na příští zdravou oslavu narozenin Verunky.  

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací