Asociace kuchařů a cukrářů České republiky udělila záštitu programu Skutečně zdravá jídelna

26. 10. 2017
Skutečně zdravá škola

S Asociací kuchařů a cukrářů České republiky bychom rádi spolupracovali na zkvalitňování a zvyšování udržitelnosti veřejného stravování v České republice. 

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací