Zamykáme zahrádku

30. 10. 2020

Bez debat uzamykání školní záhrádky je vždy spojené s návštěvou víly Podzimničky, ovšem ta letos místo osobní návštěvy poslala svoji sestřeni Podzimnici. Nám Smíškům tento fakt ovšem vůbec nevadil, protože i tak jsme si s Podzimnicí užili spoustu her, soutěží a dokonce s námi opékala naše sladká, červená jablíčka. Na tom jsme si my děti pochutnaly nejvíce. Jarmilka udržovala oheň a i tak sladká jablíčka proměnila pomocí skořicového cukru ve sladký štrůdl.

Dále na nás na školní zahrádce čekali i práce spojené s podzimem jako je úklid našich hraček, dopravních prostředků i hrabání listí. To se ovšem nejen nám dětem vymklo z kontroly a spontánně vznikla listová válka. Listovou palbu řídila sestřenice Podzimnice společně s naší milou učitelkou Lucinkou.

I tak přes těžké a nelehké období při šíření koronariru si ve školce můžeme udělat krásné dopoledne a všechny starosti nechat za branou školky.
Protože spolu nám je tady nejlépe.

Zamykáme zahrádku 1Zamykáme zahrádku 1Zamykáme zahrádku 1