Vyzkoušejte s dětmi hru To je bašta

16. 5. 2016
Skutečně zdravá škola

Společenská hra To je bašta! aneb Co jíme a proč je určena pro děti od 3 let. Seznamuje děti se základními stravovacími návyky a zároveň jim na konkrétních příkladech ukazuje, proč je důležité dbát na zdravou, pestrou a vyváženou stravu.

Dnešní, takzvaně západní civilizace, úspěšně tloustne. Pojďme s tím tedy něco dělat. Ne nadarmo se říká, že jsme to, co jíme. Čím dříve to naše děti pochopí, tím lépe.

“Výchova dětí je náročný obor, který se bohužel na žádné škole neučí. O to důležitější je, jak si s ním poradíme. Hry o důležitých životních hodnotách jsem připravila pro všechny rodiče, kteří stejně jako já věří, že hodnoty jsou jedna z nejdůležitějších věcí, kterou můžeme dětem do života dát. Děkuji všem, kteří si v dnešní uspěchané době najdou čas zahrát si se svými dětmi hry 4bambini," říká autorka hry Taťána le Moigne.

Hra To je bašta stojí 449 Kč a lze ji koupit zde