Zahrady u SPLAVu


Zahrady u SPLAVu
Zámek Doudleby nad Orlicí, Rudé armády 1
517 42, Doudleby nad Orlicí
Královéhradecký kraj
www.sdruzenisplav.cz


Kristina Garrido
603 383 527
kristina@sdruzenisplav.cz


Duben - Listopad


Komunitní Zahrada u SPLAVu se nachází při zámku v Doudlebách nad Orlicí. Pěstujeme zeleninu, bylinky a okrasné rostliny a vše následně zpracováváme (čaj, bylinková sůl, sirupy, mýdla, hořčice, chutney, fermentovaná a kvašená zelenina, čerstvé pokrmy). Scházíme se v příjemném kolektivu, věříme v zahradní terapii a pravidelně pořádáme akce pro veřejnost. Spolupracujeme s několika místními i zahraničními subjekty.


Jen rostlinná: obilniny, zelenina, okopaniny


Konvenční


  • Prohlídka s výkladem, Jednodenní vzdělávací program s aktivním zapojením účastníků. Programy připravujeme na míru. Obvykle: výklad k tématu a praktická část. Příklady témat: poznávání a zpracovávání bylinek, příprava a osázení polykulturního záhonu, proces klíčení a růstu zeleniny, umělecké aktivity a další. Součástí zámku v Doudlebách nad Orlicí je také přírodovědné muzeum a babiččin dvoreček, kde se mohou žáci seznámit s hospodářskými zvířaty.


Ne


Ano


  • Mateřské školy
  • Základní školy
  • Střední školy

Zpět na seznam

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací