Svobodný statek na soutoku


Svobodný statek na soutoku
České Kopisty 5
412 01, Terezín
Ústecký kraj
http://www.svobodny-statek.cz/bio-dynamicke-zemedelstvi


Jaroslav Lenhart
416738673
jaroslav.lenhart@camphill.cz


Celý rok


Svobodný statek na soutoku je obecně prospěšná společnost, která se kromě provozování bio-dynamického zemědělství snaží naplnit i svou neziskovou činnost. Pěstuje se zde přibližně 40 druhů zeleniny, jejíž většina se prodává v Praze, od které je v dojezdové vzdálenosti 40 minut. Kromě velkoobchodu děláme i bio-bedýnky a založili jsme KPZ (komunitou podporované zemědělství).


Smíšená farma (rostlinná i živočišná)


Ekologický – certifikace BIO


  • Prohlídka s výkladem, Jednodenní vzdělávací program s aktivním zapojením účastníků, Pobytový vzdělávací program s aktivním zapojením účastníků Dle typu programu, věku a počtu účastníků. Přiblížení fungování ekologického zemědělského organismu, živého světa rostlin a zvířat. Zapojení do zemědělských činností dle aktuální sezony.


Ne


Ano


  • Mateřské školy
  • Základní školy
  • Střední školy

Zpět na seznam

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací