Kozí farma ZERLINA


Kozí farma ZERLINA
Hážovice 2070
756 61, Rožnov pod Radhoštěm
Zlínský kraj
www.zerlina.cz


Ing. Antonín Vít, Christina Herman
731216911, 571610115
info@zerlina.cz


Celý rok


Kozí farma ZERLINA je malé ekologické hospodářství v okrajové části Rožnova pod Radhoštěm. Hospodaříme na cca 50ti hektarech luk, polí a lesa v podhorské oblasti Beskyd (CHKO). Jelikož je v lokalitě ekonomicky uskutečnitelná výhradně živočišná výroba, specializujeme se na chov kozy hnědé domácí a na zpracování mléka od těchto hospodářských zvířat. Snažíme se vybudovat trvale udržitelný podnik který by uživil jak zvířata, tak jejich ošetřovatele a nabídnul tak smysluplnou existenci našim pracovníkům i spokojený život našim zvířatům.


Jen živočišná: ovce, kozy, dojnice, skot


Ekologický – certifikace BIO


  • Prohlídka s výkladem, Pobytový vzdělávací program s aktivním zapojením účastníků. Chov hospodářských zvířat, zejména koz. Manipulace se zvířaty, dojení, práce se psem. Dle věkové kategorie a zájmu: výživa přežvýkavců, rozmnožování, základy ekologického hospodaření, základy zpracování mléka, ekonomika zemědělských minipodniků. Ochutnávky kozích výrobků.


Ne


Ano


  • Mateřské školy
  • Základní školy
  • Střední školy

Zpět na seznam

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací