Hravá Zahrada Havířov


Hravá Zahrada Havířov
Datyňská 339/25
736 01, Havířov
Moravskoslezský kraj
http://www.hrava-zahrada.cz/


Zuzana Pučoková
777312863
info@hrava-zahrada.cz


Celý rok


Hravá zahrada je areál pro celou rodinu, který v tuto chvíli nabízí komunitní pěstování, lesní školku a odborné kurzy a semináře. Dále je v nabídce prodej ovoce, zeleniny, bylinek a okrasných květin, včetně výrobků (sirupy, zavařeniny, sušené ovoce atd.). Výdělek slouží k zajištění provozu zahrady a jejímu dalšímu rozvoji, např. investici do výsadby nových ovocných stromů a keřů či nákup semínek na další sezónu.


Smíšená farma (rostlinná i živočišná)


Konvenční


  • Prohlídka s výkladem, Jednodenní vzdělávací program s aktivním zapojením účastníků, Pobytový vzdělávací program s aktivním zapojením účastníků Prohlídka zahrady, úvodní o permakultuře, ekologicky šetrném zemědělství i o koloběhu prací na farmě. Poznávání rostlin, péče o ně, použití v kuchyni (v případě zájmu včetně ochutnávky). Krmení ovcí, seznámení s jejich údržbou, zpracováním vlny atd. Poznávání bylinek, zpracování, ukázka a ochutnávka výrobků. Zpracování odpadů z domácnosti a farmy, kompostování, mulčování. Program je nutné dohodnout předem, v závislosti na aktuální situaci na zahradě a počasí se může lehce změnit.


Ne


Ano


  • Mateřské školy
  • Základní školy
  • Střední školy

Zpět na seznam

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací