Centrum Veronica Hostětín


Centrum Veronica Hostětín
Hostětín 86
687 71, Hostětín
Zlínský kraj
www.hostetin.veronica.cz/nabidka-pro-zakladni-stredni-skoly


Eliška Suchanová
572630670
hostetin@veronica.cz


Celý rok


Centrum Veronica je ekologické vzdělávací středisko s ubytovací a stravovací kapacitou. Je umístěno v ukázkové přírodní zahradě. V těsné blízkosti je bio-moštárna, která zpracovává biojablka z Bílých Karpat. Celá obec Hostětín je známá svojí ekologickou infrastrukturou, kterou si mohou účastníci prohlédnout při exkurzi.


Jen ovocné sady


Ekologický – certifikace BIO


  • Prohlídka s výkladem, Jednodenní vzdělávací program s aktivním zapojením účastníků, Pobytový vzdělávací program s aktivním zapojením účastníků. Možnost vidět ekologickou obec Hostětín anebo absolvovat tématický program. Tématické programy: přírodní zahrada, ovocnářství, stará řemesla, udržitelný rozvoj, vnímání lesa aj. Exkurze v Hostětíně: bio-moštárna, přírodní zahrada, sad starých odrůd ovoce, kořenová čistírna odpadních vod, obecní výtopna na biomasu, využívání solárních technologií, úsporné veřejné osvětlení a pasivní dům, ve kterém sídlí Centrum Veronica. V přírodní zahradě je řada herních prvků z přírodních materiálů a naučná stezka. Lze jít i na exkurzi do krajiny nebo do lesa.


Ne


Ano


  • Mateřské školy
  • Základní školy
  • Střední školy

Zpět na seznam

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací