Jak zapojit školu do programu

Podpořte rozvoj zdravé a udržitelné kultury stravování ve vaší škole. Přidejte se k téměř čtyřem stovkám škol, které již kulturu stravování ve škole zlepšují.

Co musíte udělat, aby byla vaše škola nebo školka Skutečně zdravá?

Pomůžeme vám

Nejste v tom sami. Pomůžeme vám splnit kritéria programu Skutečně zdravá škola a školka.

Jakmile registrujete vaši školu do programu Skutečně zdravá škola nebo Skutečně zdravá školka, uděláme vše pro to, abychom vás motivovali a povzbuzovali k dosažení ocenění!

Získáte podporu regionální koordinátorky programu a informace o akcích ve vašem regionu.

Registrací do programu získáváte přístup nejen k návodům na plnění kritériívzdělávacím pomůckám a metodickým materiálům, které vám pomohou naplnit kritéria programu, ale také do vašeho personalizovaného školního „portálu“ na našem webu. V redakčním systému budete mít možnost upravovat základní údaje o vaší škole, psát články v sekci Blog, a aktualizovat svůj postup v plnění kritérií programu Skutečně zdravá škola. Prostřednictvím vlastního blogu budete moci informovat veřejnost o dění ve vaší škole.

V neposlední řadě se stáváte součástí sítě škol, z nichž mnohé jsou ochotné poskytnou vám rady v oblastech, které již vyřešily. Seznam všech zapojených škol najdete zde.

Všechny registrované školy dostanou:

• Přístup k radám a pomoci od regionálních koordinátorek programu
  • Přístup k online pomůckám k plnění kritérií programu
  • Přístup k online databázi prověřených vzdělávacích farem po celé ČR
  • Pozvánky na vzdělávací akce a semináře ve vašem regionu
  • Vaši vlastní stránku s blogem na webu programu
  • Informace o vaší škole v naší on-line databázi a mapě na našem webu

Školy, které splní kritéria:

• Mohou používat logo ocenění
  • Obdrží certifikát k vystavení ve škole
  • Obdrží pozvání na naše každoroční slavnostní předávání ocenění