Vedení projektu

 • Jak se orientovat na webu Skutečně zdravé školy

  Návod pro rodiče

  Pokud chcete jako rodič zlepšit kulturu stravování ve vaší škole, doporučejeme vám postupovat podle těchto konkrétních a praktických návodů

  Stručný návod pro školy - 7 kroků k ocenění

  Pokud se rozhodnete plnit program Skutečně zdravá škola, postupujte podle těchto kroků k úspěšnému naplnění kritérií programu.

  Akční skupina pro zdravé stravování - jak na to

  Doporučujeme, aby na každé škole realizující program Skutečně zdravá škola, byla ustanovena pracovní skupina, odpovědná za realizaci programu. Akční skupina pro zdravé stravování je sdružení učitelů, žáků a studentů a zaměstnanců školní jídelny podporovaná odborníky na stravování a vzdělávání a místními občany. Akční skupina spolupracuje na zlepšování úrovně školního stravování a podporuje vzdělávání o potravinách a stravovací kultuře v rámci celého školního života. Akční skupina si může dát jakýkoli jiný název, záleží jen na vás. Níže najdete množství návodů, jak Akční skupinu založit a úspěšně vést. 

  Co to je Akční skupina pro zdravé stravování

  Popis funkce Akční skupiny pro zdravé stravování, kdo by měl být jejím členem a jak by měla pracovat. 

  Jako registrovaná škola najdete níže příklady našich pomůcek. Pokud ještě přihlášení do programu nejste, registrujte vaši školu a získáte plný přístup ke všem materiálům.

Zpět na pomůcky

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací