Jak nám můžete pomoci? 

Abychom dokázali prosadit lepší stravování ve školách a školkách, potřebujeme vaši podporu. Můžete nás podpořit několika různými způsoby nebo se do iniciativy rovnou zapojit.

  • Podpořte nás finančně – přispějte na provoz naší iniciativy a zašlete libovolnou částku na účet číslo 25 00 668 268/2010.
  • Podpořte nás dobrovolnicky: pokud máte znalosti či dovednosti, které nám můžete nabídnout, nebo můžete poskytnout slevu na vaše služby, prosím, vyplňte tento dotazník nebo nám napište
  • Nakupujte přes GIVT, podpoříte nás - Nově můžete nákupem na svých oblíbených e-shopech podpořit Skutečně zdravé školy. Nakoupíte-li přes GIVT.cz třeba na Econea.cz, zoot.cz, kasa.cz, tchibo.cz, Booking.com nebo Damejidlo.cz, část z vaší útraty půjde na naši podporu. Přitom nezaplatíte ani korunu navíc. Děkujeme za využití Givt.cz!
  • Kupujte Skutečně zdravý mix od Mixit.cz. Z každé krabičky nám Mixit.cz daruje 5 Kč na rozvoj programu Skutečně zdravá škola. 
  • Staňte se signatářem iniciativy – přidejte se k těm, kteří naší iniciativu podporují. Pošlete nám email na helena@skutecnezdravaskola.cz, kde bude uvedeno vaše jméno, příjmení, profese a případně krátký text, proč jste se rozhodli iniciativu podpořit.
  • Staňte se regionálním koordinátorem –  podle svých vlastních možností můžete s námi pracovat na společných cílech, neváhejte nás kontaktovat. Snažíme se vytvořit síť spolupracujících subjektů, nikoliv direktivní hierarchickou organizaci.
  • Napište nám příklad dobré praxe – pokud jste členem školského zařízení a domníváte se, že vaří dětem dle námi uvedených kritérií, navrhněte vaši školu jako příklad dobré praxe a pošlete nám odkaz na web, kde lze nalézt jídelníček.
  • Dejte o nás vědět vašim známým a přátelům - můžete tak udělat odesláním adresy naší web stránky nebo odkazem na Facebook profil iniciativy
  • Na Facebooku zatrhněte To se mi líbí a neuteče vám žádná zpráva. 
  • Informujte o programu Skutečně zdravá škola ředitele či ředitelku vaší školy - určitě chcete, aby vaše děti chodily do Skutečně zdravé školy. Napište o programu vašemu řediteli nebo ředitelce.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací