01 prosinec 2016

Tip na měsíc prosinec: Skutečně zdravé mlsání na den svatého Mikuláše

Autor: Skutečně zdravá škola

Kam Mikuláš s průvodem osobně nepřijde, dávali večer talíře za okno a botky pod komín, aby je svatý Mikuláš naplnil...

My nepotřebujeme aní talíře, ani botky, tři krásné balíčky pro vaše děti připravila a naplnila zdravými dobrotami Zdeňka Kolláriková, koordinátorka Moravskoslezského kraje.  Každý balíček obsahuje sušenky, které Zdeňka peče podle vlastních receptur z těch nejlepších surovin v biokvalitě!

Balíčky pro děti: 

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací