29 listopad 2016

Spousty materiálů pro učitele vaření

Autor: Skutečně zdravá škola

Učitelé všech škol registrovaných do programu Skutečně zdravá škola mají zdarma přístup k velmi bohatému zdroji materiálů pro vyučování.

Je tomu tak i v případě metodických návodů pro učitele vaření.

V záložce Vaříme zdravě  najdou učitelé více  než 30 metodických návodů a pracovních listů. Po přihlášení se vám otevře přístup k dalším čtyřem instruktážním recepturám, které v sobě kloubí zdravý recept, sezónní suroviny a přehled dovedností, které přípravou receptu žáci získají. Receptury vám usnadní přípravu na hodinu vaření. Můžete si je vytisknout a zalaminovat.