29 listopad 2016

Spousty materiálů pro učitele vaření

Autor: Skutečně zdravá škola

Učitelé všech škol registrovaných do programu Skutečně zdravá škola mají zdarma přístup k velmi bohatému zdroji materiálů pro vyučování.

Je tomu tak i v případě metodických návodů pro učitele vaření.

V záložce Vaříme zdravě  najdou učitelé více  než 30 metodických návodů a pracovních listů. Po přihlášení se vám otevře přístup k dalším čtyřem instruktážním recepturám, které v sobě kloubí zdravý recept, sezónní suroviny a přehled dovedností, které přípravou receptu žáci získají. Receptury vám usnadní přípravu na hodinu vaření. Můžete si je vytisknout a zalaminovat. 

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací