10 duben 2017

Nový školní časopis Školní zaHRAda

Autor: Skutečně zdravá škola

Školní zahrada je specializovaný česko-slovenský časopis pro zahradní pedagogiku, který vychází čtyřikrát ročně v elektronické verzi a zároveň je tištěnou přílohou časopisu Bedrník.

Časopis je určen školám, které mají nebo plánují vlastní školní zahradu. Časopis zahrnuje jak plánování zahrad, tak náměty na praktické činnosti v rámci pěstitelských prací. Neopomíjí ani další předměty, které se v zahradě dají učit.

Najdete v něm náměty pro školní zahrady mateřských, základních i středních škol a dále také tipy na metodické materiály a literaturu, na odborné zahradnické, ale i metodické semináře.

Přidejte svoji zahradu na mapu školních zahrad. Tato mapa slouží na prezentaci vaší zahrady, dozvíte se, kde máte nejbližšího kolegu. Nám mapa bude sloužit pro vypravování toulavých autobusů a pro plošnou metodickou či další podporu školních zahrad. Součástí mapy budou i vzdělávací a botanické zahrady a místa, kam se s žáky můžete vypravit na výukový program či prohlídku.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací