27 březen 2019

Zimu jsme vyhnali, na jaro volali☺

Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

Světový den vody jsme oslavili tradičním vyháněním zimy. "Zimo, zimo, táhni pryč, nebo na tě vezmu bič. Zatahám tě za pačesy, za ty hory, za ty lesy. Až se vrátím nazpátek, svléknu zimní kabátek..."Nejdříve jsme moranu vyháněli slovy, pak jsme ji zapálili a nakonec poslali po vodě pryč. V sobotu se nám udělalo jaro, ale v pondělí už tady byla zima zase. Jóóó, dá to práci takovou zimu vyhnat. Kabátek si ještě radši necháme☺

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací