02 duben 2019

Zdravé vaření s rodiči

Autor: Mateřská škola Ořechov, příspěvková organizace

V Mateřské škole Ořechov se sešli ve středu 27.3.2019 rodiče dětí, aby si společně se svými ratolestmi připravili zdravé pomazánky. K tomuto účelu jsme vydali svoji první Kuchařku! Obsahuje samé zdravé recepty na přípravu pomazánek pro děti předškolního věku Je obohacená ilustracemi malých předškoláků. Na začátku akce k rodičům promluvila paní koordinátorka Skutečně zdravé školy z kraje Vysočina. A pak už se všichni pustili s chutí do práce...

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací