26 březen 2019

Zdravé pečení

Autor: Mateřská škola Bezručova

Ve středu 27.2. v naší MŠ proběhla beseda na téma zdravá výživa. Beseda byla jak pro paní učitelky a kuchařky, tak i pro rodiče. Při této příležitosti děti z oddělení rybiček upekly kokosovou buchtu s kefírem, paní kuchařka připravila občerstvení - především naše oblíbené zdravé pomazánky s vynikajícím žitným a špaldovým chlebem, který pro nás peče Pekárna u Alžběty. Ve fotogalerii vidíte jak se dětem buchta povedla a chutnala všem .

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací