26 březen 2019

Zdravé pečení

Autor: Mateřská škola Bezručova

Ve středu 27.2. v naší MŠ proběhla beseda na téma zdravá výživa. Beseda byla jak pro paní učitelky a kuchařky, tak i pro rodiče. Při této příležitosti děti z oddělení rybiček upekly kokosovou buchtu s kefírem, paní kuchařka připravila občerstvení - především naše oblíbené zdravé pomazánky s vynikajícím žitným a špaldovým chlebem, který pro nás peče Pekárna u Alžběty. Ve fotogalerii vidíte jak se dětem buchta povedla a chutnala všem .