16 listopad 2017

Zdravá snídaně

Autor: Základní škola Ladova Litoměřice

paní vychovatelka Matušková a její malí zdravotníci

DĚTI Z KROUŽKU MALÉHO ZDRAVOTNÍKA OPĚT V AKCI

Umět pomoci v krizové situaci a starat se o sebe a své tělo. Tímto se řídí děti z kroužku Malého zdravotníka. Připravit si chutné a zároveň zdravé pokrmy si žádá znalosti a jistou kreativitu. Naše kuchařské radovánky jsme odstartovali čím jiným, než snídaněmi. Mezi slané snídaně jsme zařadili McMuffiny z vajíček. Touto jednoduchou snídaní uděláme radost našim tatínkům. Pro maminky máme sladkou snídani v podobě banánové placky s jogurtem a ovocným zdobením. Chladné sobotní ráno se rázem změní na hřejivé. Vše kolem nás si žádá péči, ale v první řadě musíme pečovat o sebe, abychom ji potom mohli rozdávat.