11 leden 2018

Zdravá pětka

Autor: Mateřská škola Sluníčko, příspěvková organizace

vzdělávací program "Zdravá pětka" p. Pokorné, který je zaměřen na zdravý životní styl - děti se seznamují zábavnou a interaktivní formou se zásadami zdravého stravování (cílem je motivovat děti k automat. přijetí zásad zdravé výživy a jejich přirozené implementaci do životního stylu)

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací