26 únor 2018

Zapojení do soutěže ovoce do škol

Autor: Základní škola a Mateřská škola Jakubčovice nad Odrou

Žáci naší školy se zúčastnili výtvarné soutěže v rámci projektu „Ovoce a zelenina do škol“, s názvem „HLEDÁ SE PANÍ KROKODÝLKOVÁ“.

Žáci v této soutěži mohli výtvarně ztvárnit svůj nápad, jak by v jejich očích vypadala „Paní Krokodýlková“, aby pan Krokodýlek nebyl sám. Žáci 3, 4 a 5 ročníku kašírovací technikou vyrobili planí Krokodýlovou, kterou jsme společně s několika výkresy a recepty zaslali do soutěže. Lukašíková