16 prosinec 2015

Žákovská rada vytvořila nástěnku o projektu

Autor: ZŠ a MŠ Prameny

Naše žákovská rada se může pochlubit další aktivitou. Přímo ve vestibulu školy vytvořila dvě zasklené nástěnky o projektu Skutečně zdravá škola. Jsou tam aktuální informace o principech projektu, zdravý talíř, ale i naše aktivity. Je fajn, že rodiče, ale i náš zřizovatel je informován o naší činnosti a každý zájemce si může v klidu přečíst o co v projektu jde a proč jsme se zapojili.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací